Op Valentijnsdag, vrijdag 14 februari, kun je in De Kleinere Boekwinkel op de foto bij een pop-up photobooth! Neem je bestie of lover mee en maak leuke herinneringen tussen de superleuke boeken. Er is een ruime keuze van feelgood tot romance en young adult. Het evenement is gratis en loopt van 10:00 tot 17:30 uur.
Bij Walhalla vindt Cupid's Spectrum Queer Valentines Party plaats op vrijdagavond 14 februari. Dit inclusieve feest viert de liefde voor queer jongeren in Deventer en omgeving. Dans van 20:00 tot 01:00 uur op de beats van Jip & Meneer De Perifeer. De entree is gratis, dus kom en vier de liefde!
Voor degenen die geen zin hebben in Valentijnsklefheid, is er het Kunstcafé in Deventer. Op vrijdag 14 februari kun je genieten van een verrassend kunstprogramma met muziek, theater, dans of beeldende kunst. Het Kunstcafé begint om 10:15 uur en duurt tot 11:45 uur. De toegang kost 5,00 euro per persoon en kan ter plaatse worden betaald.