In een levendige weergave delen fotografen Han Balk en Henny Meijerink hun perspectief op de bekerfinale tussen Go Ahead Eagles en AZ. Terwijl de supporters met roodgele passie juichten, legden zij de emoties en hoogtepunten van de wedstrijd vast in zes onthullende foto's.
Han Balk onthult de uitdaging van het vastleggen van een gigantisch spandoek met de hand geschilderd, een kunstwerk van 80 bij 35 meter. De essentie van de fanatieke aanhang manifesteerde zich in deze indrukwekkende uiting van support voor de finale.
Henny Meijerink deelt het moment van intense spanning toen AZ op voorsprong kwam, en de daaropvolgende opluchting na de benutte strafschop van Mats Deijl. De beelden vangen de wisselende emoties van de Deventer supporters en spelers op briljante wijze in beeld.
De emoties liepen hoog op bij de strafschoppenserie, waar de fotografen een unieke kijk gaven op de zenuwslopende momenten. Uiteindelijk resulteerde de bekroning in een feestelijke sfeer voor heel Deventer, met technisch manager Paul Bosvelt in het middelpunt van de viering.
De overwinning in de bekerfinale zal ongetwijfeld een plek krijgen in de geschiedenis van Go Ahead Eagles en de harten van de fans. De fotografen hebben met hun beelden niet alleen de wedstrijd vastgelegd, maar ook de onuitwisbare trots en vreugde van de supporters voor eeuwig geïmmortaliseerd.